Santrifuj Pompalar

Santrifuj Pompa Modelleri

wave

Santrifuj Pompa Özellikleri

Santrifuj Pompa Nedir ?

Santrifüj pompa sıvı transferlerinin gerçekleşmesi için sıklıkla tercih edilen mekanik cihazlar arasında kullanılan bir pompa modelidir. Pratik, güvenilir ve sağlam yapılarıyla, santrifüj pompa birçok hidrofor çeşitlerinde kullanılan ve tek pompa olarakta kullanılan bir pompa çeşididir. Yüksek su basınçlandırma çözümleri arasında yer alan santrifüj pompa fiyatları için ve santrifuj pompalar hakkında tüm sorularınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Santrifuj Pompa Çeşitleri

Santrifüj pompa nedir diye birçok kullanıcının aklında soru işareti oluşturmaktadır. Basit tanımıyla; su transferi gerçekleştiren, basit çalışma prensiplerine sahip mekanik cihazlardır. Dalgıç pompa ve hidrofor ürünleri gibi santrifüj pompalar da su basınçlandırma alanında farklı çözümler sunmaktadır. Santrifüj pompa çeşitleri de kompakt ve etkili yapısıyla yüksek standardı yakalamanızı kolaylaştırır. Özellikle bahçelerde ve turistik tesislerde kullanılmak için çok ideal olan santrifüj pompalar üstün motor özellikleriyle donatılıyor. Bu sayede sürekli çalışmaya uygun olan santrifüj pompalar evlerde ve ticari pek çok uygulamada kullanılabilmektedir. Maksimum 8 kilograma çıkabilen ağırlığıyla son derece hafif olan bu modeller konutlar ve ticari tesisler için mükemmel çözümler sunmaktadır. Bir başka santrifüj pompa serisi ise maksimum 10 kilogram ağırlığa sahip tasarımlar sunmaktadır. 9 metreye kadar emiş gücüne sahip bu serinin ürünleri paslanmaz çelikle güçlendirilmiştir. Bahçe ve sera uygulamaları için aradığınız santrifüj pompası bu seriyle karşınıza çıkıyor!

Santrifuj Pompa Özellikleri

Santrifüj pompa özellikleri konusuna değinmeden önce oldukça hafif olduğunu belirtmekte fayda var. Ortalama 8 - 10 kg kadar ağırlıkları olan santrifuj pompalar kolayca taşınabilmektedir. Santrifuj pompalar 7 veya 9 metreye kadar emiş özelliğine sahiptir. 230V besleme gerilimi, yüksek HP motor gücü ile üstün çalışma prensiplerine sahip olduğu gibi, santrifüj pompalar hava soğutmalı bir yapıya sahiptir. Toza, dış darbelere, suya karşı yüksek korumaya sahip bu ürünler IP 44 derecesiyle de sağlamlığını ön plana sunuyor.